Kontakt

POL-MOTORS

ul. Kamienna 145
50-545 Wrocław
tel.: +48713697698
fax.: +48713697513

Godziny otwarcia Salonu

Poniedziałek – Piątek: 8.00 - 19.00
Sobota: 9.00 - 15.00

Godziny otwarcia Serwisu

Poniedziałek – Piątek: 7.30 - 20.00
Sobota: 7.30 - 15.00

Godziny otwarcia działu Części

Poniedziałek – Piątek: 9.00 - 18.00
Sobota: 9.00 - 14.00

Salon

E-mail: salon.suzuki@polmotors.wroc.pl
Tel.: +48713697698
Fax: +48713697694

Radosław Krzywiński
Radosław Krzywiński
Kierownik salonu

rkrzywinski@polmotors.wroc.pl

Telefon: +48713697647

Telefon komórkowy: +48606676164

Paweł Rudecki
Paweł Rudecki
Manager ds. sprzedaży flotowej

prudecki@polmotors.wroc.pl

Telefon: +48713697698

Telefon komórkowy: +48514985274

Jakub Słaby
Jakub Słaby
Manager ds. sprzedaży samochodów

jslaby@polmotors.wroc.pl

Telefon: +48713697698

Telefon komórkowy: +48604967431

Serwis

Tel.: +48713697690

Agata Maćkiewicz
Agata Maćkiewicz
Recepcjonistka

amackiewicz@polmotors.wroc.pl

Telefon: +48713697690

Mariusz Bogdanowicz
Mariusz Bogdanowicz
Doradca serwisowy

kkozyra@polmotors.wroc.pl

Telefon: +48713697690

Sebastian Murawski
Kierownik działu posprzedażnego

smorawski@polmotors.wroc.pl

Telefon: +48713697687

Sebastian Stech
Sebastian Stech
Specjalista ds. gwarancji

sstech@polmotors.wroc.pl

Telefon: +48713697690

Tomasz Gawryłow
Tomasz Gawryłow
Mistrz warsztatu

tgawrylow@polmotors.wroc.pl

Telefon: +48713697666

Joanna Burakiewicz
Joanna Burakiewicz
Recepcjonistka

jburakiewicz@polmotors.wroc.pl

Telefon: +48713697690

Telefon komórkowy: +4866816046

Części zamienne i akcesoria

Tel.: +48713697691

Leszek Sadowski
Leszek Sadowski
Kierownik działu części

lsadowski@polmotors.wroc.pl

Telefon: +48713697691

Mateusz Rudziński
Mateusz Rudziński
Specjalista ds. sprzedaży części i akcesoriów

mrudzinski@polmotors.wroc.pl

Telefon: +48713697691

Tomasz Pawlik
Tomasz Pawlik
Specjalista ds. sprzedaży części i akcesoriów

tpawlik@polmotors.wroc.pl

Telefon: +48713697691

Adrian Wirhanowicz
Adrian Wirhanowicz
Specjalista ds. sprzedaży hurtu

awirhanowicz@polmotors.wroc.pl

Telefon: +48713697691

Serwis Blacharsko-Lakierniczy

Tel.: +48713697699

Damian Kowalski
Centrum likwidacji szkód

dkowalski@polmotors.wroc.pl

Telefon: +48713697581

Telefon komórkowy: +48507732607