12.06.2017

Wskaż swój cel. SX4 S-CROSS już od 557zł netto/msc*!

Dynamizm, nowatorskie rozwiązania technologiczne i niepowtarzalny design, to tylko zalążek wyróżnialności jaką skrywa w sobie Suzuki SX4 S-CROSS – jedyny taki w segmencie crossoverów.

Siła, przestrzeń i finezyjna linia nadwozia - ten model emanuje pewnością siebie. Wykorzystaj jego potencjał, a długa podróż, czy krótka przejażdżka nie będą stanowiły żadnego problemu. SX4 S-CROSS dopasuje się do Ciebie.

Pod maską ten model skrywa gamę silnikową jednostek turbodoładowanych BOOSTERJET, w konfiguracji z napędem 2W2 lub 4WD. Wszystkie wersje modelu są wyposażone w system ENG A-Stop, czyli Engine Auto Stop Start. Zakres wyposażenia standardowego został znacznie rozszerzony. Oprócz zmian kształtów zastosowano również nowe lampy w technologii LED. Zastosowano również nowy rozmiar ogumienia, który pozwolił uzyskać większy prześwit podwozia.

Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania! Nowy SX4 S-CROSS już od 557zł netto/msc.* Umów się na jazdę testową i poznaj szczegóły oferty.

Zadzwoń: 71 369 76 98
Przyjdź: ul. Kamienna 145, Wrocław
Zapraszamy!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez Pol-Motors Sp. z o. o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Kamienna 145 w zakresie działalności marketingowej oraz na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowych. Podanie danych jest dobrowolne. Klientom przysługuje prawo dostępu do swoich danych i ich poprawiania.

*Niniejsza propozycja nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego i ma jedynie charakter informacyjny. Warunkiem przygotowania wiążącej oferty jest złożenie odpowiedniego wniosku, przedstawienie wymaganych dokumentów i podanie niezbędnych informacji
UWAGA: Warunki finansowe przy wsparciu Europejskiego Banku Inwestycyjnego stają się wiążące po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku przez Santander Consumer Multirent Sp. z o.o. (z uwzględnieniem wszystkich kryteriów kwalifikowalności).

24.07.2017

Nowy Swift Sport zadebiutuje na 67. salonie motoryzacyjnym we Frankfurcie

Suzuki Motor Corporation po raz pierwszy oficjalnie zaprezentuje nowe Suzuki Swift Sport podczas 67. Międzynarodowego Salonu Motoryzacyjnego we Frankfurcie w Niemczech.

Dowiedz się więcej
12.07.2017

Czas na wakacje!

Skorzystaj ze specjalnej oferty obniżonych cen na letnie akcesoria Suzuki!

Dowiedz się więcej
12.05.2017

Lato z Suzuki

Przeciętny kierowca w ciągu swojego życia spędza w samochodzie prawie cztery lata. Warto zatem zadbać o stan klimatyzacji, która ma duży wpływ na nasze zdrowie i skorzystać z profesjonalnej dezynfekcji systemu klimatyzacji w ASO Suzuki.

Dowiedz się więcej
11.05.2017

Suzuki sponsorem Międzynarodowego Turnieju Bokserskiego

XXXIV edycja Międzynarodowego Turnieju Bokserskiego im. Feliksa Stamma odbyła się w dniach 03-06.05.2017r. Suzuki zostało sponsorem tego wydarzenia, w którym wzięli udział zawodnicy z ponad dwudziestu państw.

Dowiedz się więcej