12.06.2017

Wskaż swój cel. SX4 S-CROSS już od 557zł netto/msc*!

Dynamizm, nowatorskie rozwiązania technologiczne i niepowtarzalny design, to tylko zalążek wyróżnialności jaką skrywa w sobie Suzuki SX4 S-CROSS – jedyny taki w segmencie crossoverów.

Siła, przestrzeń i finezyjna linia nadwozia - ten model emanuje pewnością siebie. Wykorzystaj jego potencjał, a długa podróż, czy krótka przejażdżka nie będą stanowiły żadnego problemu. SX4 S-CROSS dopasuje się do Ciebie.

Pod maską ten model skrywa gamę silnikową jednostek turbodoładowanych BOOSTERJET, w konfiguracji z napędem 2W2 lub 4WD. Wszystkie wersje modelu są wyposażone w system ENG A-Stop, czyli Engine Auto Stop Start. Zakres wyposażenia standardowego został znacznie rozszerzony. Oprócz zmian kształtów zastosowano również nowe lampy w technologii LED. Zastosowano również nowy rozmiar ogumienia, który pozwolił uzyskać większy prześwit podwozia.

Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania! Nowy SX4 S-CROSS już od 557zł netto/msc.* Umów się na jazdę testową i poznaj szczegóły oferty.

Zadzwoń: 71 369 76 98
Przyjdź: ul. Kamienna 145, Wrocław
Zapraszamy!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez Pol-Motors Sp. z o. o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Kamienna 145 w zakresie działalności marketingowej oraz na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowych. Podanie danych jest dobrowolne. Klientom przysługuje prawo dostępu do swoich danych i ich poprawiania.

*Niniejsza propozycja nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego i ma jedynie charakter informacyjny. Warunkiem przygotowania wiążącej oferty jest złożenie odpowiedniego wniosku, przedstawienie wymaganych dokumentów i podanie niezbędnych informacji
UWAGA: Warunki finansowe przy wsparciu Europejskiego Banku Inwestycyjnego stają się wiążące po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku przez Santander Consumer Multirent Sp. z o.o. (z uwzględnieniem wszystkich kryteriów kwalifikowalności).

03.10.2017

Koncepty Suzuki na Tokyo Motor Show

Salon motoryzacyjny Tokyo Motor Show będzie obfitował w nowości Suzuki. Japońska marka zaprezentuje aż dziewięć koncepcyjnych modeli samochodów i motocykli.

Dowiedz się więcej
25.09.2017

Przygotuj się do nadchodzącej zimy

Skorzystaj ze specjalnej oferty obniżonych cen opon i kół zimowych!

Dowiedz się więcej
13.09.2017

Suzuki Swift Sport debiutuje we Frankfurcie

Na światową premierę nowego Suzuki Swift Sport wybrano salon motoryzacyjny we Frankfurcie. Trzecia generacja tego modelu ma niższe i szersze nadwozie, agresywną stylistykę i znakomity moment obrotowy, co zapewnia prawdziwie sportowe doznania.

Dowiedz się więcej
29.08.2017

Suzuki wspiera Reprezentację Polski w walce o tytuł Mistrza Europy

Marka Suzuki od wielu lat związana jest z popularnymi dyscyplinami sportu i angażuje się w promocję aktywnego stylu życia. Teraz poszerza współpracę z polską koszykówką, zostając sponsorem Reprezentacji Polski podczas turnieju EuroBasket.

Dowiedz się więcej